Szkolenia VAT dla twojej firmy w Akademii LTCA

Dziś jest: Środa, 12 maja 2021, Imieniny: Dominika, Pankracego
Słownik finansowy

Wybierz pierwszą literę hasła:

ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ

Sonda

Czy odczuwasz skutki kryzysu?

Tak

Nie

Nie mam zdania

Podatki

2019-02-28

Szkolenia VAT dla twojej firmy w Akademii LTCA

Prawo podatkowe w Polsce podległa ciągłym modyfikacjom, za którymi coraz trudniej nadążyć. Znajomość owych zmian jest jednak niezbędna, by osiągnąć sukces w biznesie. Szybkim i miarodajnym rozwiązaniem jest poddanie kadry zarządzającej odpowiednim szkoleniom np. zakresu prawa podatkowego dotyczącego podatku VAT, które przygotują pracowników na nadchodzące zmiany oraz pomogą Twojej firmie uniknąć niepotrzebnych przestojów.

Dlaczego warto inwestować w szkolenie firmowe?

Rozwój każdej firmy jest zależny od tego, czy osoby nią zarządzające posiadają umiejętność szybkiego dostosowania się do aktualnego prawa. Inwestycja we właściwe i efektywne szkolenia bezpośrednio przekłada się na zyski firmy oraz rozwój pracowników, a tym samym ich bardziej efektywną pracę.

Dlaczego warto wziąć udział w szkoleniu VAT Akademii LTCA?

Szkolenia VAT prowadzone w Akademia LTCA opierają się na mechanizmie „split payment”, uszczelnieniu podatków VAT i wprowadzeniu kadry we wszystkie zmiany w opodatkowaniu wprowadzone w bieżącym roku. Przedstawione podczas szkolenia rozwiązania pomogą uchronić firmę przed kłopotami wynikającymi z braku aktualnej wiedzy u pracowników zajmujących się kwestiami podatkowymi w firmie. Dzięki temu przedsiębiorstwo nie tylko zwiększy swoje bezpieczeństwo finansowe, ale także stanie się bardziej konkurencyjne wobec tych, które przez brak wiedzy pozostaną w tyle.

Akademia LTCA w swojej ofercie ma wiele szkoleń o tematyce przydatnej dla przedsiębiorstw różnych branż: od budowlanej, poprzez farmaceutyczną IT, deweloperską, ubezpieczeniową oraz inne. Szkolenia mają charakter otwarty lub zamknięty. Kursy zamknięte są dostosowane do potrzeb i oczekiwań klienta. Program i problematyka takich szkoleń mogą być ustalone indywidualnie. Z kolei kursy otwarte są dostępne dla wszystkich zainteresowanych tematyką przeprowadzanych akutalnie szkoleń. Istnieje również możliwość odbycia niektórych szkoleń w formie e-learning. Wśród tematów nzaleźć można kursy z zakresu m.in. prawa pracy, zmian w prawie podatkowym, ochrony danych osobowych lub systemu compliance, jako narzędzia ograniczającego ryzyko nadużyć i zagrożeń. Dowiedzieć można się tutaj również, jak promować etyczne zachowania w firmie. Siedziba akademii LTCA mieści się w Warszawie. Szkolenia prowadzone są przez ekspertów, którzy dbają o to, by kursanci nabyli umiejętności ułatwiające prowadzenie firmy, pozwalające na jej rozwój oraz stworzenie stabilnej pozycji na rynku.

Do kogo skierowane są szkolenia w Akademii LTCA?

Szkolenia w Akademii LTCA kierowane są głównie do kadry zarządzającej, managerów, prezesów, dyrektorów oraz członków rady nadzorczych, ale także pracowników działu podatkowego i osób odpowiedzialnych za finanse danej firmy. Przedsiębiorstwo prowadzone właściwie i zgodnie z prawem ma większe szanse na rozwój, zbudowanie stabilnej pozycji na rynku oraz długofalowych relacji z klientami. Szkolenia są więc inwestycją przynoszącą wymierne korzyści dla firmy. Wiedza zdobyta podczas kursów umożliwi szybszą orientację w aktualnych przepisach oraz lepsze przystosowanie się do zmian w prawie. Podniesienie kompetencji kadry zarządzającej pozwoli na wprowadzenie przedsiębiorstwa w nowe regulacje prawne bez niepotrzebnego stresu dla pracowników oraz ewentualnych, niekorzystnych przestojów w pracy.


» Odpowiedz

Opinie i komentarze (0)

Szukaj w serwisie:

Najnowsze firmy w bazie

emivio Ubezpieczenia Agent...

Ubezpieczenia dla Ciebie, Twoich Bliskich i Twojego Biznesu Dom, Mieszkanie, Samochód,...

CAPITAL PARTNER

CAPITAL PARTNER to firma doradcza posiadająca wieloletnie doświadczenie w obsłudze...

Newsletter

Jeżeli chcesz być informowany o nowościach w serwisie 7finanse.pl, dodaj swój e-mail:

Partnerzy serwisu:
2009 © Copyright by 7finanse.pl portal finansowy. Wszelkie prawa zastrzeżone.